کدخبر : 1076
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۰
فاقددیدگاه

استاندار جديد شناخت کاملي از ظرفيت ها و ضعف هاي اين استان دارد

ostandar

آيت الله «غياث الدين طه محمدي» در مراسم توديع و معارفه استاندار همدان ضمن قدرداني از رييس جمهوري به واسطه اين انتخاب ارزشمند، بيان کرد: موظفم از جانب دو ميليون جمعيت اين استان از خدمات 15 ماهه استاندار سابق که فرد مجاهد، رزمنده و باتدبير و آگاه به مسايل و مشکلات هستند، تقدير به عمل آورم.
وي گفت: مسئولان و کارگزاران نظام جمهوري اسلامي براي رضاي خدا فعاليت کنند.
وي افزود: حسن خلق، برخورد خوب و مناسب و تکريم ارباب رجوع از اخلاق برجسته امام حسين (ع) بود که اين اخلاقيات و ويژگي هاي برجسته بايد سرلوحه کار تمامي افراد قرار گيرد.
وي اضافه کرد: خدمات 15 ماهه استاندار سابق همدان شايسته تقدير است همچنين «محمد ناصر نيکبخت» استاندار جديد همدان فردي توانمند و آشنا به مسايل استان است.
وي گفت: استاندار جديد همدان با توجه به فعاليت هشت ساله خود در طول ادوار گذشته در اين استان شناخت کاملي از توانمندي ها، ظرفيت ها و ضعف و کمبودهاي اين استان دارد.
نماينده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: تغيير و تحولات همواره در راستاي تعالي رشد و پيشرفت استان و کشور در حال انجام بوده و اين امر بيانگر مردم سالاري ديني در کشور ايران است.
محمد علي پورمختار افزود: استاندار سابق همدان فردي توانمند، فعال و پاسخگو بودند و با حضور در اقصي نقاط استان از نزديک مشکلات را رصد و براي رفع آنها برنامه ريزي مي کرد.
وي ابراز اميدواري کرد با روي کار آمدن «محمد ناصر نيکبخت» استاندار جديد همدان شاهد بالندگي استان در تمامي بخش ها و سرفصل هاي اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي باشيم.
رييس کميسيون اصل 90 مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: زمينه سازي براي استفاده از ظرفيت هاي بزرگ استان به ويژه از بعد نيروي انساني، تغيير در رويکردها و نحوه نگرش به مباحث اقتصادي، سرمايه گذاري و جذب و حمايت از سرمايه گذاران و استفاده از توان مديران توانمند و کارآمد از مطالبات و انتظارات وکلاي مردم در خانه ملت از استاندار جديد همدان است.
وي تاکيد کرد: نگاه عدالت محورانه در توزيع ثروت، اشتغال و سرمايه گذاري بايد در اولويت کاري مسوولان قرار بگيرد تا در آينده نزديک شاهد توسعه و رشد متوازن استان باشيم.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*