کدخبر : 1233
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
فاقددیدگاه

استاندار همدان خبر داد: اختصاص بيش از شش ميليارد تومان اعتبار به بيمارستان هاي در حال ساخت استان

Default Icon

استاندار همدان از اختصاص بيش از شش ميليارد تومان اعتبار به بيمارستان هاي در حال ساخت استان از سوي وزارت راه و شهرسازي خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري همدان، محمد ناصر نيکبخت که به منظور پيگيري مسائل استان در مرکز ديدارهايي با مسئولين وزارت راه و شهرسازي از جمله محمد جعفر عليزاده، معاون وزير و رئيس سازمان مجري ساختمان ها و تأسيسات دولتي و عمومي داشت، گفت: با پيگيري هاي انجام شده بيش از شش ميليارد تومان اعتبار براي ساخت و راه اندازي بيمارستان هاي استان از سوي وزارت راه و شهرسازي تامين شد.
وي ادامه داد: از اين ميزان اعتبار دو ميليارد تومان به بيمارستان نهاوند، دو ميليارد تومان به بيمارستان اکباتان همدان، يک ميليارد تومان به بيمارستان تويسرکان و يک ميليارد و دويست ميليون تومان به بيمارستان بهار اختصاص يافت.
استاندار افزود: شش ميليارد و دويست ميليون تومان اعتبار تامين شده به منظور پرداخت مطالبات پيمانکاران و تداوم عمليات ساخت و ساز اختصاص يافته است.
نيکبخت اضافه کرد: در جلسات امروز قرار شد ، معاون وزير راه و شهرسازي در هفته آينده به استان همدان سفر کند و از نزديک روند ساخت و ساز بيمارستان ها و مراکز درماني استان را بازديد تا تصميمات لازم اتخاذ شود.
هفته گذشته نيز استاندار همدان از پرداخت 27 ميليارد تومان اعتبار از سوي وزارت راه و شهرسازي با پيگيري هاي استان براي تسريع در سه پروژه آزادراه همدان- تهران، راه آهن و فرودگاه همدان خبر داده بود.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*