کدخبر : 2492
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
فاقددیدگاه

باندهای ثروت مانع پیشرفت ایران خودرو

Default Icon

امام جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه دشمن تهاجم فرهنگی را کلید زده است، گفت: مقابله و ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن وظیفه همه است.
به گزارش ندای توی از تویسرکان، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی موحدی در جمع بسیجیان شهرستان تویسرکان با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره)، اظهار داشت: تحریم برای ما نعمت است و جوانان ما نشان دادند اگر به آنها اعتماد شود در همه عرصه ها موفق می‌شوند.
وی ساخت موشک‌های پیشرفته، بهترین تانک‌ها، اژدرها و دست‌یابی به نانو و انرژی هسته‌ای را نمونه‌های بارزی از موفقیت جوانان ایرانی عنوان کرد و افزود: اگر ایران در بحث ماشین‌سازی موفق نیست به خاطر این است که ایران‌خودرو دست باندهای ثروت است و آنها نمی‌گذارند، چراکه اگر به دست جوانان بدهند بهترین ماشین‌ها را هم می‌سازند.
حجت الاسلام موحدی با تأکید بر اینکه نباید از دشمن ترسید، گفت: مؤمن وقتی می‌بیند دشمنان دست به دست هم داده‌اند باید ایمانش را بالاتر ببرد و از دشمن هراسی به دل راه ندهد و تنها باید از خدا ترسید و پروا داشت.
وی با اشاره به خدمات دولت در کشور و شهرستان تویسرکان گفت: کارهای زیادی در کشور و شهرستان در بحث‌های مختلفی مانند بهداشت و درمان صورت گرفته که قابل تقدیر است.
امام جمعه شهرستان خواستار توجه ویژه به بحث تغییر الگوی کشت در شهرستان شد و افزود: با توجه به کم‌آبی‌ها در سطح شهرستان باید با یک روحیه بسیجی و جهادی نسبت به این مهم اهتمام ورزید و کشت زعفران که در شهرستان رونق گرفته است را گسترش دهیم.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*