کدخبر : 1830
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۱
فاقددیدگاه

تويسرکان يک بهشت گم شده

Default Icon

با برگزاري همايش پياده روي و ايجاد شور و نشاط روزي به ياد ماندني در شهرستان ايجاد کنيم.
فرماندار تويسرکان ضمن تأکيد بر اين مطلب در جلسه هماهنگي همايش بزرگ پياده روي خانوادگي ضمن بيان اين مطلب گفت: شهرستان تويسرکان عليرغم ظرفيت هاي بالا و ويژگي هاي منحصر به فرد و خاص، کمتر شناخته شده و اين مهم فرصتي مناسب براي شناساندن تويسرکان به کشور و دنيا مي باشد.
دکتر مهرداد موسوي با تأکيد بر اينکه تويسرکان يک بهشت گم شده مي باشد اظهار داشت: با معرفي درست و دقيق تويسرکان مطمئناً سرازير شدن گردشگر و ورود سرمايه گذاران را به شهرستان خواهيم داشت.
وي با اشاره به اين مهم که تويسرکان طي 2ساعت از طريق شبکه سوم سيما روي آنتن خواهد بود افزود: اين همايش فرصت خوبي است تا گامي براي توسعه شهرستان برداريم.
وي ايجاد شور و نشاط را از ديگر مؤلفه هاي اين همايش عنوان کرد و ادامه داد: ايجاد شور و هيجان در بين شهروندان ضروري است و جامعه اي که که نشاط ندارد جامعه اي افسرده است و مطمئناً در مسير توسعه کم خواهد آورد.
وي در پايان سخنانش با بيان اين مطلب که توسعه يافته ترين شهرهاي ايران و کشورهاي دنيا شادترين مردم هستند لذا شادابي رابطه مستقيم با پيشرفت دارد تصريح ما به عنوان مديران شهرستان بايد هرکس در حد توان بايد کمک کند تا شور و نشاط و هيجان اجتماعي را در شهر ايجاد شود.
مسئول هيئت همگاني استان نيز در ين جلسه با بيان اينکه ما به شهرستانهاي زيادي مراحعه کرده ايم و تنهايي جايي که همه با هم هماهنگ بوده اند و به دل ما نشسته است شهرستان تويسرکان مي باشد ااظهار داشت: همه برنامه ها طبق برنامه ريزي صورت گرفته در حال انجام مي باشد. و مشکلي وجود نداشته است و روز جمعه 19ارديبهشت ماه از ساعت يک ربع به هشت به مدت دوساعت و ده دقيقه به روي آنتن خواهد بود.
هادي سبزواري برگزاري اين همايش را فرصتي مغتنم براي معرفي پتانسيل هاي شهرستان عنوان کرد و افزود: اين مراسم با حصور معاون وزير، استاندار و مسئولان استاني و شهرستاني برگزار خواهد شد.
وي از حضور دوفروند هواپيما براي مانور در سراسر شهرستان در روز همايش سخن گفت و افزود: دو دستگاه موتور سيکلت جهت فيلم برداري در بين جمعيت تردد خواهد کرد .
لازم به ذکر است همايش پياده روي در 19ارديبهشت ماه از طرف ميدان امام به سمت حرم مطهر حضرت حبقوق نبي(ع) برگزار خواهد شد که پيش بيني مي شود بيش از 100هزار نفر در اين مراسم شرکت خواهند کرد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*