کدخبر : 2772
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
فاقددیدگاه

تویسرکان تنها با همدلی، همراهی و وحدت به جایگاه واقعی خود می رسد

DSC_0035 copy

باخت در انتخابات ایران معنا ندارد و پیروز انتخابات هم، ملت بزرگ ایران است
https://telegram.me/nedaytoy
فرماندار تویسرکان با تأکید بر این موضوع اظهار داشت: بعد از انتخابات به طور حتم رقابت ها جای خود را به همدلی و اتحاد می دهند و همه در راستای توسعه کشور قدم بر می دارند.
حبیب مومیوند همدلی و همراهی ارکان مختلف شهرستان و مردم در راستای پیشبرد شهرستان و رساندن این کهن شهر به جایگاه واقعی اش را ضروری دانست و افزود: تویسرکان تنها با همدلی، همراهی و وحدت به جایگاه واقعی خود می رسد.
وی با اشاره به برگزاری حماسه آفرینی انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه امسال در کشور گفت: دموکراسی و مردم سالاری واقعی در کشور ما به واقع خود را نشان داد.
وی با اشاره به عملکرد خوب هئیت نظارت، از شورای تأمین شهرستان در راستای برگزاری انتخاباتی سالم تشکر نمود و افزود: بیش از ۷۷ هزار واجد شرایط رأی در شهرستان داشته ایم که ۸۳ درصد این افراد در انتخابات شرکت کردند.
وی با اشاره به رقابت شوراهای اسلامی شهر در تویسرکان و سرکان و فرسفج، گفت: در تویسرکان۶۷نفر، در سرکان ۱۳نفر و در فرسفج ۱۲ نفر به رقابت با هم پرداختند.
مومیوند همچنین با اشاره به حضور ۳۴۹کاندید شورای اسلامی روستاهای در بخش مرکزی و ۲۱۱ نفر در بخش قلقلرود، گفت: در این دوره از انتخابات تنها در دو روستای واجد شرایط انتخابات شورای اسلامی روستا به دلیل نبود کاندید برگزار نشد و مابقی روستاها از شورای اسلامی روستا برخوردار شدند و این در حالی است که در دوره گذشته ۳۵ روستا فاقد شورا بودند.
قابل توجه است فرماندار تویسرکان به اسامی منتخبان شورای اسلامی شهرها نیز اشاره نمود .

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*