کدخبر : 2841
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
فاقددیدگاه

تویسرکان میزبان جشنواره هنرهای تجسمی استان همدان

Farhangi

رییس اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: زوج های جوان تویسرکانی در سه ماه نخست سال جاری در مجموع سه میلیارد ۳۳۰ میلیون تومان اعتبار در قالب تسهیلات دریافت کرده اند.
تسنیم؛ علی حقیقی در ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان تویسرکان اظهار داشت: در سال ۹۵ اعتباری معادل ۱۵ میلیارد تومان در قالب تسهیلات ازدواج به یک هزار و ۵۲۲ نفر از جوانان تویسرکانی پرداخت شد.
وی افزود: امسال نیز از ابتدای سال تا کنون به ۵۴ نفر از زوج های شهرستان تویسرکان اعتباری معادل سه میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات اعطا شده است.
حقیقی با اشاره به برنامه های اداره ورزش و جوانان و مجموع دستگاه های اجرایی مرتبط برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان در شهرستان تویسرکان بیان کرد: بر اساس برنامه هایی که دستگاه های مختلف اجرایی برای اوقات فراغت جوانان برای ما ارسال کرده اند، ۲۰ پایگاه اوقات فراغت در ۱۰ روستای شهرستان و ۱۶ پایگاه شهری در شهرهای تویسرکان، سرکان و فرسفج از سوی اداره تبلیغات اسلامی فعالیت می کنند.
وی افزود: همچنین برگزاری دوره های کوتاه آموزشی در رشته های مختلف فنی و اجرای طرح کارورزی در شهر تویسرکان و روستای ولاشجرد از سوی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در دستور کار قرار دارد.
حقیقی گفت: برگزاری کلاس های هنری شامل آموزش کارگردانی، بازیگری، طراحی صحنه، خوشنویسی، طراحی، نقاشی و موسیقی از طریق آموزشگاه های آزاد نیز از برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تویسرکان برای اوقات فراغت امسال به شمار می روند.
وی از میزبانی تویسرکان از گردهمایی دبیران سمن های استان همدان در هفته آینده خبر داد و افزود: همچنین تویسرکان در تاریخ ۱۲ و ۱۳ شهریورماه امسال میزبان جشنواره هنرهای تجسمی استان همدان است.
حقیقی بیان کرد: شورای جوانان فرمانداری تویسرکان نیز با تشکیل هفت کمیته اجرایی به مجمعه ستاد سامان دهی اوقات فراغت جوانان در شهرستان تویسرکان کمک می کند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*