کدخبر : 2504
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
فاقددیدگاه

حریم شیطانی یک زن برای کلاهبرداری از مردان

Default Icon

هفته گذشته جوان تعمیرکاری به طرز مرموزی ناپدید شد و خانواده او با حضور در اداره پلیس آگاهی شهرستان نکا، گم شدن وی را خبر دادند.
به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، اعضای باند زورگیری با طعمه قرار دادن زن جوان، مردان را به خانه کشانده و با تهیه فیلم سیاه از آنها ۱۰۰ میلیون تومان اخاذی کردند.
هفته گذشته جوان تعمیرکاری به طرز مرموزی ناپدید شد و خانواده او با حضور در اداره پلیس آگاهی شهرستان نکا، گم شدن وی را خبر دادند. در حالی که پلیس در جستجوی این فرد بود، روز بعد مرد جوان با حضور در اداره پلیس از یک زن و سه مرد به اتهام آدم ربایی و سرقت ۱۰ میلیون تومان موجودی حسابش شکایت کرد.
مرد ربوده شده به پلیس گفت: روز حادثه زن جوانی به مغازه ام آمد و مدعی شد وسایل الکتریکی خانه اش خراب شده و از من خواست برای تعمیر وسایل به خانه اش بروم. وقتی به خانه اش رفتم، دیدم زن جوان تنهاست. از او خواستم وسایل را برای تعمیر بیاورد که از این کار امتناع کرد. خواستم آنجا را ترک کنم که سه مرد ناگهان از اتاقی خارج شده و به من حمله کردند. آنها مرا کتک زده و دست و پایم را بستند .
وی اضافه کرد: آنها از صحنه های شکنجه من فیلم تهیه کرده و مدعی شدند من با این زن رابطه پنهانی دارم و برای این که فیلم را منتشر نکنند، باید پولی به آنها بپردازم. آدم ربا ها مرا یک شبانه روز در این خانه زندانی کرده و به زور کارت بانکی و رمز آن را از من گرفتند و یکی ازآنها پنج میلیون تومان موجودی حسابم را خالی کرد. آنها روز بعد مرا با چشمانی بسته در یکی از محله های شهر رها کردند. ساعاتی بعد نیز با تهدید من به انتشار فیلم، پنج میلیون تومان دیگرنیز گرفتند.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی مرد۵۱ ساله ای با حضوردر اداره پلیس آگاهی مدعی شد در دام اعضای یک باند آدم ربایی گرفتار شده و یک شبانه روز در اسارتگاه آنها بوده است. این مرد درباره نحوه ربوده شدنش گفت: چند روز پیش زن جوانی سراغم آمد و مدعی شد یکی از اقوامش بیمار بوده و برای هزینه درمانش به پول نیاز دارد. فریب این زن جوان را خوردم و برای بررسی وضع آن بیمار، همراه او به خانه ای رفتم اما کسی آنجا نبود.
وی اضافه کرد: به حرف هایش شک کردم و خواستم آن خانه را ترک کنم که سه مرد از اتاقی دیگر به سمتم آمدند و کتکم زده و از من فیلمبرداری کردند. آنها مرا تهدید کردند هرچه پول دارم، در اختیارشان قرار دهم و یک شبانه روز در اسارتگاه آنها بودم. آدم رباها موجودی کارت هایم را که ۷۰ میلیون تومان بود خالی و مرا در یکی از محله های خلوت شهر رها کردند. همزمان با این دو شکایت، فرد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی گفت که در دام همین آدم رباها گرفتار شده و بابت آزادی خود ۱۵ میلیون تومان به آنها پرداخت کرده است .
جستجو ها برای دستگیری اعضای این باند آدم ربایی ادامه داشت تا این که روزهای پایانی هفته گذشته ماموران یکی از اعضای این باند را شناسایی و دستگیر کردند. این متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی به همدستی با زن جوان و دو مرد دیگر در ربودن مردان و اخاذی از آنها اعتراف کردند.
سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی استان مازندران در این باره گفت: در تحقیق از وی مشخص شد آنها زن جوان را به عنوان طعمه در راه مردان قرار داده و پس از کشاندن آنها به خانه، نقشه اخاذی را اجرا می کردند. وی اضافه کرد: در ادامه زن جوان در شهرستان نکا و دو همدستش در یکی از استان های همجوار دستگیر شدند. متهمان به اخاذی صد میلیونی از مردان به این شیوه اعتراف کرده اند که تحقیقات برای شناسایی دیگر شاکیان ادامه دارد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*