کدخبر : 2816
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
فاقددیدگاه

دادستان انقلاب عمومی تویسرکان: شهرستان تویسرکان مقام اول استان در بحث کاهش جمعیت کیفری زندان را کسب نموده است

law

دادستان انقلاب عمومی شهرستان تویسرکان با اشاره به کاهش جمعیت کیفری زندان تویسرکان، گفت: شهرستان تویسرکان مقام اول استان در در این زمینه را کسب نموده است.

طرهانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه کمک به خانواده زندانیان جز مکارم بزرگ اخلاقی و سیره پیامبر است، اظهار داشت: مجمع خیرین حمایت از زندانیان شهرستان تویسرکان نیز که یک انجمن مردم نهاد است با هدف کمک به خانواده زندانیان و رهایی زندانیان در بند تلاش می‌کند.
وی به مشکلات و گرفتاری‌های خانواده‌های زندانیان اشاره کرد و با تأکید بر اینکه خانواده زندانیان به طور مستمر با ما و مسئولان زندان در ارتباط هستند، گفت: شاید هر کس مبلغ اندکی در مجمع کمک کند ولی برخی مواقع همین مبالغ اندک مشکلات بزرگی از خانواده زندانیان را مرتفع می نماید.
طرهانی با بیان اینکه واحد مددکاری زندان تویسرکان خانواده‌های نیازمند زندانیان را شناسایی می‌کند و با پیگیری و تلاش در جهت رفع مشکلات آنها قدم بر‌می‌دارد، گفت: حمایت‌های مجمع خیرین جمایت از زندانیان نیز در این راستا هزینه می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه قسمتی از حمایت‌های خیرین نیز در راستای رهایی برخی از زندانیان که جرائم سبک و غیر عمد دارند، هزینه می‌شود، گفت: سال گذشته به همت این خیرین ۳زندانی از بند آزاد شدند.
طرهانی از کاهش جمعیت کیفری زندان بر اساس آمار موجود در زندان تویسرکان خبر داد و افزود: شهرستان تویسرکان موفق شده در این زمینه مقام اول استان را کسب نماید.
وی تصریح کرد: هدف انجمن نیز حمایت از زندانیان و خانواده زندانیان است که انجمن، سیستم و نظام قضایی سعی دارند به گونه‌ای عمل شود تا خانواده زندانیان بتوانند زندگی عادی و روزمره خود را ادامه دهند و کمتر با مشکل روبرو شوند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*