کدخبر : 1423
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲
فاقددیدگاه

زني که از روزنامه وحشت دارد!

Default Icon

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ اين زن مي‌گويد: 25 سال است که از بيماري «کلوفوبيا» يا «وحشت از روزنامه» رنج مي‌برم به طوري که حتي نمي‌توانم به روزنامه نگاه کرده، آن را بو يا لمس کنم. وقتي هم براي خريد به فروشگاهي مي‌روم سعي مي‌کنم تا جايي که امکان دارد از دکه فروش روزنامه‌ها دور باشم.
«فيري‌لاو» افزود: حتي نمي‌توانم به کسي که روزنامه در دست دارد نزديک شوم و در صورت نزديک شدن چنين فردي به من از او فرار مي‌کنم. يک زماني، تنها وقتي دست به روزنامه مي‌زدم که مطمئن بودم بلافاصله مي‌توانم دست‌هايم را بشويم اما الان حتي نمي‌توانم به آنها نگاه کنم.
به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري يونايتدپرس، فيري‌لاو در توصيف شدت ترس خود مي‌گويد: احساس خوبي به روزنامه ندارم. وقتي دستم به روزنامه مي‌خورد احساس مي‌کنم پوستم دارد کنده مي‌شود. حتي نمي‌توانم بوي آن را تحمل کنم چرا که بوي تند و به خصوصي دارد.
فيري‌لاو در ادامه گفت: اين مشکل ريشه در کودکي‌ام دارد. وقتي بچه بودم مادرم با روزنامه بر سر پدرم مي‌زد. اگرچه او اين کار را به شوخي و کاملا دوستانه انجام مي‌داد اما اين مسئله مرا نگران مي‌کرد و همين باعث شد که از 25 سال پيش از روزنامه ترس داشته باشم.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*