کدخبر : 2814
سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
فاقددیدگاه

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد: دشمنان نمی‌توانند در اراده ملت ایران تزلزل ایجاد کنند

favicon

 

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با بیان اینکه دشمن به دنبال برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی است، گفت: دشمن می‌خواهد در اراده ملت ایران تزلزل ایجاد کندکه البته نمی‌تواند.

سرهنگ حسن مرادی در مجمع پیشکسوتان و بازنشستگان شهرستان اسدآباد و مراسم ضیافت افطاری اظهار داشت: دشمن برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سه هدف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت دارد.

وی افزود: در کوتاه مدت دشمن به دنبال برهم زدن امنیت نظام جمهوری اسلامی است و این اقدامات تروریستی که توسط مثلث شوم آمریکا، عربستان و صهیونست انجام گرفته ناشی از این موضوع است.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد ابراز داشت: دشمن با این اقدامات درصدد است تا در اراده ملت ایران تزلزل ایجاد کند چراکه جبهه مقاومت و مدافعین حرم توانسته‌اند پیشرفت‌های خوبی داشته باشند و دشمن از این موضوع عصبانی است که البته نمی‌تواند.

وی ادامه داد: مثلث شوم با راه‌اندازی ائتلاف آمریکایی، عربی در کشور عربستان دنبال این است که ناآرامی‎ها را بر داخل مرزهای ایران بکشاند.

مرادی با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران با توجه به ناامنی گسترده در منطقه از امنیت برخوردار است.

وی با تأکید بر حضور فعال پیشکسوتان و بازنشستگان در برنامه ها و مراسمات بسیج و سپاه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شما فرد تاثیرگذاری در محله خود هستید نسبت به فعال سازی گفتمان انقلاب اسلامی وولایت فقیه اثرگذار باشید.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*