کدخبر : 1013
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷
۴ دیدگاه

مجتمع فرهنگی دیجیتال فردوسی تویسرکان افتتاح شد

Default Icon

مجتمع فرهنگی دیجیتال فردوسی تویسرکان با حضور نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تویسرکان و تنی چند از مسئولان شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
این مجتمع از بخش‌های مدیریت، کلاس آموزشی و سه اتاق مجهز به سیستم‌های رایانه تشکیل شده است.
مخاطبان می‌توانند ضمن استفاده از اینترنت در این مجتمع و برنامه‌های آموزشی آن از نرم‌افزارهای ایران‌شناسی، زبان و ادب فارسی، دایرةالمعارف پزشکی و سلامت، ابزاری و کاربردی، انقلاب، دفاع مقدس و رهبری، اسلام و معارف اسلامی و تلفن همراه بهره‌مند شوند.
ایجاد این‌ گونه مراکز ضمن ایمن‌سازی سلامت افراد مشتاق به فناوری روز و اطلاعات، به کاربران کمک می‌کند در استفاده از فضای مجازی به ویژه نوجوانان و جوانان و انتخاب برنامه‌های اصیل فرهنگی و ضد فرهنگی شناخت کافی کسب کنند.
امنیت خاطر والدین از دیگر مزایای این مجموعه ارزشمند است چرا که برنامه‌های هدفمند با شیوه و سبک زندگی اسلامی و مطابق با سنن و فرهنگ ایرانی در این مجتمع ارائه می‌شود.
مهم‌تر اینکه در این مجتمع فرهنگی دیجیتال ضمن استفاده از امکانات به علاقه‌مندان نیز در حوزه‌های تعریف شده آموزش داده می‌شود.
مجتمع دیجیتال تویسرکان با صرف هزینه‌ای بالغ بر 110 میلیون تومان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در بخش مجتمع فرهنگی هنری فردوسی برای علاقه‌مندان به استفاده از فناوری نوین و فضای مجازی ایجاد شده است.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. سلام بله چه مرکز شیک و مدرنی و چقدر هزینه کردن دستشون درد نکنه کاش اقای نجیمی چند تا عکس ازش میزاشتن تو سایت که بدونید الکی تعریف نمیکنم (چه مانیتورایی چه موسی عجب میزیو..)
    اما چرا درش بستن و رفتن؟این همه ادم مهم اومدن مرکز دیجیتال رو افتتاح کردن واسه اینکه درش وببندیم پزش بدیم ؟!

  2. مخاطبان می‌توانند ضمن استفاده از اینترنت در این مجتمع و برنامه‌های آموزشی آن از نرم‌افزارهای ایران‌شناسی، زبان و ادب فارسی، دایرةالمعارف پزشکی و سلامت، ابزاری و کاربردی، انقلاب، دفاع مقدس و رهبری، اسلام و معارف اسلامی و تلفن همراه بهره‌مند شوند.
    ما میخوایم بهره ببریم ولی لامصب درش قفله!!!!آخه

دیدگاه شما

*