کدخبر : 2506
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
فاقددیدگاه

مرد بدبین راز قتل ۲ همسرش را فاش کرد

Default Icon

شک و سوء‌ظن، انگیزه مردی بود که پس از ازدواج با ۲ زن جوان، هر دوی آنها را به قتل رساند و اجسادشان را در بیابان رها کرد.
به گزارش همشهری، هرچند متهم تنها به یکی از قتل‌‌ها اعتراف کرده بود، اما آزمایش دی‌ان‌ای راز دومین جنایت را هم فاش کرد.دهم بهمن سال‌۹۲ مردی به نام یاسر راهی اداره آگاهی اصفهان شد و گفت که همسرش گم شده‌ است. این مرد که اهل کرمانشاه است و همراه همسرش در اصفهان زندگی می‌کرد، مدعی شد که از سرنوشت همسرش خبر ندارد و نمی‌داند چه بلایی سر او آمده است.
همزمان با ادعای او، تحقیقات پلیس برای یافتن ردی از زن گمشده شروع شد تا اینکه ۱۰روز بعد، وقتی جسد سوخته زنی در حاشیه یکی از شهرهای استان اصفهان پیدا شد، مأموران حدس زدند که جسد متعلق به همسر یاسر است. به همین دلیل از او خواستند برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی برود. مرد جوان اما با اطمینان گفت که جسد همسرش نیست ولی پدر و مادر زن گمشده خواستند که برای اطمینان بیشتر آزمایش دی‌‌ان‌ای انجام شود.
کشف دومین جسد: تحقیقات برای یافتن ردی از زن گمشده ادامه داشت تا اینکه ۱۲اردیبهشت امسال جسد زنی در اطراف فرودگاه اصفهان پیدا شد. زن جوان خفه شده بود و به‌نظر می‌رسید که عامل یا عاملان جنایت پس از قتل او، جسدش را به این منطقه منتقل و در آنجا رها کرده‌اند. هرچند هیچ مدرکی که هویت قربانی را فاش کند وجود نداشت اما مأموران در جریان بررسی‌های تخصصی پی به هویت این زن بردند. ماجرا وقتی برای کارآگاهان جالب شد که آنها فهمیدند مقتول، همسر دوم یاسر بوده است.
با مشخص شدن این حقیقت، مأموران سراغ یاسر رفتند و به بازجویی از او پرداختند اما وی مدعی شد که همسر دوم ندارد و اصلا مقتول را نمی‌شناسد. با این حال وقتی در جست‌وجوی داخل خانه‌اش مدارک شناسایی مقتول به‌دست آمد، یاسر چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید و به قتل زن جوان اعتراف کرد. او گفت: وقتی همسر اولم گم شد، زندگی‌ام به‌هم ریخت تا اینکه تصمیم گرفتم دوباره ازدواج کنم.
حدود یک سال پیش با مقتول ازدواج کردم و در این مدت زندگی خوبی داشتیم تا اینکه چند روز پیش، وقتی به خانه برگشتم، دیدم همسرم نیست. او برای انجام کاری از خانه خارج شده بود و وقتی برگشت از او پرسیدم کجا رفته بود اما همسرم پاسخ داد که «به تو ربطی ندارد و هرکاری بخواهم می‌کنم». با شنیدن جوابش خیلی عصبانی شدم و همان لحظه روسری‌اش را گرفتم و دور گردنش انداختم و او را به قتل رساندم. بعد منتظر ماندم تا هوا تاریک شود و پس از آن جسد را در صندلی عقب ماشین گذاشتم و به زمین‌های کشاورزی اطراف فرودگاه اصفهان بردم و در آنجا رها کردم.
قتل همسر اول: یاسر به قتل همسر دومش اعتراف کرد هرچند مدعی بود که همسر اولش گم شده و از سرنوشت او بی‌خبر است، اما نتیجه آزمایش‌های جنایی راز دوم او را هم فاش کرد. بررسی‌های روی جسد سوخته‌ای که در اطراف یکی از شهرهای اصفهان پیدا شده بود، نشان داد که این جسد متعلق به همسر اول یاسر است. این یعنی، احتمالا قاتل او نیز مرد جوان است. بنابراین بازجویی از یاسر ادامه یافت و او درحالی‌که به‌شدت از قتل همسر اولش ابراز ندامت و پشیمانی می‌کرد، گفت:
با همسر اولم در سال ۹۱آشنا شدم. از همان نگاه اول به او دل بستم و به خواستگاری‌اش رفتم و با هم ازدواج کردیم. یک سال در کنار هم به خوبی زندگی کردیم تا اینکه شک و سوءظن به جانم افتاد. احساس می‌‌کردم که او رفتارهای غیرمتعارفی دارد. این شک آنقدر در وجودم رخنه کرده بود که روز حادثه سر این موضوع با او درگیر شدم. همسرم وقتی حرف‌های مرا شنید عصبانی شد و فحاشی کرد که من هم یک سیلی به او زدم و به سمت دیوار هلش دادم.
سر او به دیوار خورد و بعد روی زمین افتاد. وقتی بالای سرش رفتم متوجه شدم که دیگر نفس نمی‌کشد. وحشت کرده بودم و حدود ساعت ۳بامداد جسد همسرم را داخل پتو گذاشتم و سوار ماشین کردم. به سمت بیابان‌های شاهین‌شهر رفتم و برای اینکه جسد شناسایی نشود، آن را آتش زدم. بعد هم به اداره آگاهی رفتم و به دروغ گفتم که او گم شده است. سرهنگ ستارخسروی، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان این خبر گفت: با اعترافات متهم راز قتل هر دو همسر او فاش و مرد جنایتکار با قرار قانونی راهی بازداشتگاه شد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*