کدخبر : 2868
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
فاقددیدگاه

معاون وزیر راه و شهرسازی: بیمارستان شهرستان بهار امسال به‌ بهره‌برداری می‌رسد‌

Default Icon

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت :در حال حاضر ساخت سه بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی اکباتان، ۱۵۵ تختخوابی تویسرکان و ۸۲ بهار در دست اقدام است که بیمارستان بهار امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
محمد جعفر علیزاده در مراسم افتتاح بیمارستان آیت‌الله شهید قدوسی نهاوند که با حضور وزیر بهداشت و درمان، مسئولان استان و شهرستان در محل این بیمارستان برگزار شد، اظهار داشت: در چند سال اخیر ۳۰ بیمارستان در کشور افتتاح شده ‌که من در ۳۰ سال خدمتی که در کشور داشتم این ساخت‌ و سازها و تحول‌ها در کشور بی‌نظیر است.
وی تصریح کرد: بیمارستان ۱۸۵ تختخوابی نهاوند در زمینی به مساحت ۶٫۳ هکتار طراحی و ساخته شده ‌و با کمک مسئولان تغییراتی اساسی در این بیمارستان با توجه به نیاز‌های روز دنیا انجام داده‌ایم.
علیزاده افزود: بخش اورژانس این بیمارستان را به ۲۳ تخت، بخش مراقبت‌های ویژه را به ۱۷ تخت افزایش داده‌ایم و پنج اتاق عمل و برای بخش زایمان نیز پنج سوئیت مجزا در نظر گرفته‌ایم و تمام فضاهایی که یک بیمارستان جنرال باید داشته باشد را برای این بیمارستان در نظر گرفته‌ایم.
وی عنوان کرد: برای ساخت و به نتیجه رسیدن این بیمارستان ‌بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس پیگیری‌های شبانه‌روزی داشتند و استاندار و سایر مسئولان شهرستان نیز تلاش کردند.
معاون وزیر مسکن و شهرسازی بیان کرد: در حال حاضر ساخت سه بیمارستان که شامل بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی اکباتان، بیمارستان ۱۵۵ تختخوابی تویسرکان و بیمارستان بهار است در دست اقدام قرار دارند که بیمارستان بهار امسال به بهره‌برداری می‌رسد و دو بیمارستان اکباتان و تویسرکان نیز سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شوند.

لازم به یادآوری است که این وعده سال آینده ، چند سال است که از جانب مسئولان مختلف به مردم تویسرکان داده شده و هر بار به دلایل مختلفی که به روشنی بیان نشده، این وعده محقق نشده است.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*