کدخبر : 2870
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
فاقددیدگاه
رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان در گفت و گو با ندای توی:

هزار نفر از جوانان جمعیت هلال احمر تویسرکان در ۵۰ برنامه طرح شوق رویش شرکت کردند

alvandi hela 2l
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان از حضور بیش از هزار نفر از جوانان جمعیت هلال احمر تویسرکان در برنامه‌های فرهنگی طرح شوق رویش خبر داد.

رحمت اله الوندی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای توی در تویسرکان، با تأکید بر اینکه در تابستان امسال طرح شوق رویش در شهرستان با اجرای بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری، ورزشی، امدادی و آموزشی برای جوانان و نوجوانان انجام شد، اظهار داشت: در این برنامه‌ها بیش از هزار نفر شرکت داشتند.
وی به برگزاری کلاس‌های مقدماتی امداد و کمک‌های اولیه، کلاس‌های تکمیلی عمومی امداد و عمومی نجات، مشاوره رایگان تحصیلی و انتخاب رشته در طرح رویش اشاره کرد و افزود: برگزاری کارگاه‌های زیست محیطی و پاکسازی محیط‌زیست و اسکان اضطراری نیز از فعالیت‌های انجام شده است.
الوندی با اشاره به برنامه‌های مختلفی از جمله اجرای طرح همدلی، دیدار با مسئولان، گرامیداشت روز پزشک و روز داروساز و داروخانه‌ها، گرامیداشت روز مسجد، اندازه‌گیری فشار خون، حمل تخصصی مصدوم، اطفا حریق و سی.پی.آر، گفت: اعزام اعضا به اردوهای نشاط  و پویایی به اردوگاه مهر بندر انزلی، اهدا خون، برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر نیز از دیگر برنامه‌ها انجام شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان تصریح کرد: این برنامه‌ها در کانون‌های مختلف جوانان، دانشجویی و دانش‌آموزی انجام شده است.
مریم زبده lمسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر تویسرکان نیز اوقات فراغت را مناسبت‌ترین فرصت برای توسعه مهارت‌های شناختی، بروز خلاقیت، نوآوری و شکوفایی استعداد عنوان کرد و افزود: حضور جوانان و نوجوانان در برنامه‌های شوق رویش زمینه مناسبی برای مشارکت آنان در عرصه فعالیت‌های بشر دوستانه و عام المنفعه را فراهم می سازد.
انتهای پیام/

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*