کدخبر : 2876
پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
فاقددیدگاه

پروژه مقدم تعیین تکلیف می شود

logo

یکی از درخواست های نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان توجه و به نتیجه رساندن پروژه مقدم واقع در خیابان باهنر تویسرکان بود.
محمد مهدی مفتح با اشاره به فرسوده شدن این پروژه و اتمام عمر مفید آن خواستار تجدید نظر در ساخت این پروژه گردید.
وی اذعان داشت: در صورت امکان طبقه زیرین این پروژه با توجه به نبود پارکینگ در خیابان اصلی به پارکینگ عمومی تبدیل شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تویسرکان نیز با اشاره به اینکه این پروژه به نتیجه رسیده است و به صورت BOT ساخته می شود، گفت: به طور متوسط هر هفته در شورای مدیران پروژه مقدم مطرح شده است.
جواد اسدبگی با بیان اینکه با وراث مرحوم مقدم؛ خیر محترم نیز رایزنی لازم انجام شده است، گفت: ایشان اجازه هرگونه اقدام چه تخریب و بازسازی و چه ادامه پروژه را داده اند.
وی با اشاره به اینکه اداره کل نوسازی اجازه تخریب پروژه را نمی دهد، افزود: طرحی برای این پروژه آماده شده است که بتواند طبقات همکف و اول به صورت تجاری و طبقات بالا با کاربری اداری استفاده شود.
اسدبگی با ابراز تأسف اعلام کرد: به دلیل وجود ستون های زیاد در زیرزمین، امکان تبدیل آن به پارکینگ عمومی وجود ندارد و تنها ۴ الی ۵ ماشین در آن جا می شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه این پروژه قرار است به روش BOT انجام شود آمادگی تخریب و نوسازی آن با طرح جدید را نیز داریم ولی اداره کل نوسازی این اجازه را نمی دهد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان نیز در این جلسه با بیان اینکه مسئولیت آموزش و پرورش در جامعه بسیار خطیر است، گفت: آموزش و پرورش تربیت سازندگان آینده کشور را به عهده دارند.
محمد پورداود با اشاره به پیگیری های خوب نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیگیر امور به صورتی که مدنظر شما باشد هستیم.
وی تصریح کرد: ما سعی داریم به سمت پویایی، نشاط و حفظ کرامت معلمان حرکت نماییم.
پورداود افزود: معلمان در صدر همه مشاغل و حرف قرار دارند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*