کدخبر : 2779
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
فاقددیدگاه

کشتار غیر مجاز باعث محکومیت شهروند همدانی شد

banar

دکتر مهدی محسن حقیقی، رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از محکومیت شهروند همدانی به دلیل کشتار غیر مجاز و پرداخت ۹۵میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت خبر داد.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان همدان،با اعلام این خبر افزود: سه شهروند همدانی که در منزل خود اقدام به ذبح دام زنده می کردند توسط بازرسان این اداره شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی و به همراه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان لاشه گوشت گوسفندی و گاوی کشتار شده بدلیل غیر قابل مصرف بودن ضبط و معدوم گردید و همچنین فرد خاطی جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
دکتر حقیقی با اشاره به اهمیت شیوع بیماری های مشترک بین انسان و دام گفت: به دلیل به خطر افتادن سلامت جامعه با کشتار دام خارج از کشتارگاه فرد متخلف به پرداخت ۹۵ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت توسط مقام قضایی محکوم گردید.
وی در پایان گفت: با توجه به اهمیت گزارش‌های مردمی در کشف موارد غیر مجاز و نیز ارتقای سطح بهداشت عمومی، از کلیه شهروندان درخواست داریم تا در صورت مشاهده تخلفات در عرضه فرآورده‌های خام دامی، مراتب را از طریق تلفن ۱۵۱۲ و تلفن های۴-۳۲۶۵۱۸۰۱به اداره دامپزشکی اطلاع دهند تا برخورد مقتضی در این رابطه صورت گیرد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*