کدخبر : 2510
جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱
فاقددیدگاه

۳۵۵ نفر در سوانح رانندگی همدان جان باختند

Default Icon

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با بیان اینکه در ۷ ماهه امسال ۳۵۵ نفر در سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند، اظهار کرد: این سوانح رانندگی در حوزه درون‌شهری و برون‌شهری رخ داده است.
دکتر «علی‌احسان صالح» افزود: بر اساس آمار از نظر جنسیت ۲۵۹ نفر از جان‌باختگان سوانح رانندگی همدان مرد و ۹۶ نفر نیز زن بودند.
وی اضافه کرد: ۲۵۶ نفر در جاده‌های برون‌شهری، ۵۸ نفر در درون‌شهری، ۱۱ نفر در مسیرهای خاکی و روستایی و ۳۰ نفر در سایر محدوده‌ها جان باختند.
وی همچنین از کاهش یک درصدی شمار متوفیان سوانح رانندگی در ۷ ماه نخست امسال خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته نیز ۳۷۵ شهروند شامل ۹۴ زن و ۲۸۱ مرد در سوانح رانندگی فوت کردند.
صالح خاطرنشان کرد: تحلیل داده‌های آماری گویای کاهش چهار درصدی متوفیان سوانح برون‌شهری و افزایش ۸ درصدی متوفیان سوانح رانندگی در مسیرهای درون‌شهری و کاهش ۲۶ درصدی در مسیرهای فرعی شامل خاکی و روستایی است.
وی تصریح کرد: چهار ‌هزار و ۹۲۴ نفر در این مدت در سوانح رانندگی همدان مجروح شدند که از نظر جنسیت ۳ هزار و ۴۲۷ نفر از آنها مرد و یک هزار و ۴۹۷ نفر زن هستند.
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از کاهش یک درصدی شمار مجروحان سوانح رانندگی در مدت یادشده امسال خبر داد و گفت: چهار ‌هزار و ۹۷۶ نفر در مدت مشابه سال گذشته در سوانح رانندگی درون‌شهری و برون‌شهری این استان مجروح شدند.
وی افزود: استان همدان کریدور ارتباطی استان‌های غربی به مرکز کشور بوده و بیشترین میزان تردد از مسیرهای این استان انجام می‌شود.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*