کدخبر : 2639
یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸
فاقددیدگاه

۴۲۰ میلیارد تومان پروژه در استان همدان کلنگ‎زنی و افتتاح می‎شود

index

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: همزمان یا سال روز ایام دهه فجر ۴۲۰ میلیارد تومان پروژه در استان همدان کلنگ‎زنی و افتتاح می‎شود.
ظهر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان، فرماندار همدان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان سه پروژه خوابگاه ۶۰۰ نفری دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی همدان، کلینیک شماره ۴ مهدیه همدان، یک فاز جدید زایمان در بیمارستان فاطمیه همدان، انبار اتحادیه تعاونی روستایی همدان در روستای نهران افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در مراسم کلنگ‌زنی خوابگاه ۶۰۰ نفره دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: با وجود همه تنگناهایی که این دولت به واسطه تحریم‎ها متقبل شده بود اما توانست با استفاده از نیروی انسانی کارآمد از تحریم‎ها عبور کند.
وی بیان کرد: ۴۲۰ میلیارد تومان پروژه در استان همدان کلنگ‎زنی و افتتاح می‎شود که از این رقم ۷۰ میلیارد تومان مربوط به احداث و کلنگ‌زنی در شهرستان همدان است.
وی با بیان اینکه در حوزه درمان، وزارت بهداشت بسیار خوش درخشیده و آرامش را به وجود آورده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد ایجاد امکانات رفاهی بیشتری در حوزه بهداشت و درمان باشیم به طوری که استان همدان در سطح‎بندی ملی و منطقه‎ای نقش‌آفرین باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان در پایان سخنانش گفت: استان همدان این توانمندی را دارد که در سطح ملی و منطقه‌ای مطرح شود و بتواند خدمات بهداشتی درمانی خوبی را ارائه کند.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*